Organizační struktura

Orgány Ovocnářské unie Moravy a Slezska, z.s. jsou voleny na tři roky. Uvedení členové předsednictva a kontrolní komise byli řádně zvoleni valnou hromadou per rollam OUMS k datu 28.5.2021.

Předseda

Bc. Ivo Pokorný
Pomona Těšetice a.s. 
671 61 Prosiměřice 171

602 827 964
ivo.pokorny@pomona.cz

Místopředseda

Ing. Michal Horáček
Úsovsko Agro s r.o.
Klopina 33, 789 73 Úsov

606 671 362
horacek@usovsko.cz

Místopředseda

Tomáš letocha
Ökoplant international, s r.o.
Dukelská 202 ,671 28 Jaroslavice

602 581 052
info@okoplant.cz


Karel Blaha
Ovocnářské družstvo Brno
M.Ševčíka 46, 625 00 Brno
602 566 821
karel.blaha@jablka.cz

Ing. Martin Čech
Sady CZ , s r.o.
U Bzinku 1492, 696 81 Bzenec
603 823 605
martin.cech@sadycz.cz

Michael Kahoun
FARMA U TŘÍ DUBŮ s.r.o. 
Stošíkovice 671 61
737 863 042
m.kahoun@triduby.cz

Ing. Václav Koběluš, Ph.D.
Ovocná školka 739 36 Bruzovice - Velicesta 100
604 915 360
info@kobelus.cz

Mgr. Jiří Koňařík
RUDOLF JELÍNEK sady s.r.o.
Razov 472. 762 12 Vizovice
602 877 166
konarik@rjelinek.cz

prof. Dr. Ing. Boris Krška 
Mikulovská 211, Lednice
722 927 534
borokrska@gmail.com

Ing. Břetislav Křižan, Ph.D.
Vitrotree by Battistini s.r.o.
Podhrází 546, 691 67 Šakvice
773 832 048
bretislav.krizan@seznam.cz

Ing. Roman Loskot
Biocont Laboratory spol.s.r.o.
Mayerova 784, 624 42 Modřice
604 938 822
loskot@biocont.cz

Ing. Jaroslav Mačkal
Zemědělské družstvo Senice na Hané
783 23 Vilémov
608 683 118
senice@czfruit.cz

Bc. Pavel Melka
Hospodářské družstvo Určice, družstvo
798 04 Určice 463
604 244 344
sady@hdurcice.cz  urcice@czfruit.cz

Ing. Ivo Ondrášek
Mendelova univerzita v Brně 
Valtická 337, 691 44 Lednice
608 158 402
ivo.ondrasek@mendelu.cz

Ing. Vasile Popa
Agrosad Velké Bílovice, s r.o.
Sadová 1299, 691 02 Velké Bílovice
731 155 671
agrosad.vasile@seznam.cz

Bc. Pavel Vodseďálek
Unisad plus s r.o.
Králova 60, 789 91 Medlov
606 751 015
vodsedalek@unisadplus.cz

Ing. Helena Zahradníková, Ph.D.
Ovocná školka Litenčice spol. s r.o.
768 13 Litenčice
724 776 476
helena.zahradnikova@ovocnaskolka.eu

 

Revizní komise

Předseda

Ing. Vít Blaha
Zemědělské a obchodní družstvo sady Starý Lískovec
Martina Ševčíka 46, 625 00 Brno

602 566 821
blaha@jablka.cz

 

Ing. Miroslav Lička
Farma Lička sad Sedlnice
Sedlnice 56, 742 56 Sedlnice

731 414 317
lickova.iva@cmail.cz

 

Ing. Denisa Mezníková
755 01 Semetín 899

602 728 197
obchod@veselygrunt.cz

 

Tajemník OUMS

Ing. Zdeňka Klemšová 
733 191 557 klemsova.zdenka@seznam.cz